Vybavení

 • Laser LightSheer

  Nová generace laserů LightSheer přidává na razanci: nyní má uživatel k dispozici energii až 100 Joule/cm2 a puls délky až 400 msec. Takto vysokou energii je možné klinicky využít, pokud má laserový paprsek tzv. plochý prostorový profil (na rozdíl od ostatních laserů s profilem tzv. gaussovským ) a kontaktní aplikační sonda konvexní tvar s agresivním průběžným chlazením. Výsledkem je hlubší průnik dostatečného množství energie k hlubokým vlasovým folikulům.

 • Frakční laser CO2 - Dream Pulse III

  Používáme ověřený a kvalitní frakční CO2 laser DREAM PULSE III, který je řízený mikroprocesorem. Díky elektronickému ovládání přináší maximální bezpečnost pro klienty během prováděných estetických zákroků. Vlastnosti laserového paprsku lze precizně nastavit na přehledném displeji a tak dokonale nasměrovat laserový paprsek do požadovaného směru a hloubky. Tím je dosažena nejvyšší efektivita práce a zároveň minimální vedlejší účinky laserového paprsku na tkáně. Tkáně se pak snadněji regenerují a výsledné zhojení je rychlejší než u standardních laserů.

 • Intenzivní pulsní světlo IPL - CyDen

  i-Pulse™ reprezentuje významný pokrok v technologiích intenzivního pulsního světla – přináší několik výhod oproti existujícím konvenčním přístrojům. To vše od expertů, kteří dali vzniknout celé oblasti technologií na bázi světla v počátku 90tých let a kteří byli vždy v popředí tohoto odvětví. Patří jim autorství celé řady patentů světelné terapie a jejich produkty byly první, které získaly certifikát americké FDA pro neablativní redukci vrásek a laserové odstraňování akné. Patentovaná technologie umožňující vývoj menších, levnějších a bezpečnějších IPL systémů schopných aplikací na větších plochách kůže za výrazně kratší čas, než množství objemných konvenčních přístrojů. i-Pulse™ představuje novou generaci v odstraňování nežádoucího ochlupení, rejuvenace a celkové péče o pleť.

  V konvenčních IPL přístrojích elektrický proud pulzuje výbojkou jako vlna: nejprve se zvyšuje, pak klesá. Výsledkem je neustálá změna výstupního vlnového spektra během každého pulsu výbojky. Na špičce pulsu je složení světelného spektra nevhodné pro zákrok a musí být odfiltrováno. Protože takto odfiltrováno, tj. pro zákrok nevyužito je značné množství energie výbojky, musí konvenční IPL přístroje používat neúměrně vysokých energií, i proto musí být tak velké.

  Až teprve unikátní elektronika, kterou technologie i-Pulse™ využívá, zajistí, že elektrický proud protékající výbojkou je konstantní. Během doby trvání tohoto „pravoúhlého“ pulsu je výbojkou vytvářeno pouze a jenom vhodné spektrum bez nežádoucích změn barev světla. Výsledkem je možnost dosáhnout stejných efektů mnohem nižšími dávkami energie nastavenými na displeji přístroje, než je tomu u konvenčních IPL přístrojů. Technologie i-Pulse™ tak eliminuje potřebu těžkopádných přídavných filtrů.

 • Soft laser OPTANT 30 Plus

  Tento měkký laser urychluje mikrocirkulaci a s tím související protizánětlivý, antiedematozní a trofický účinek s výrazným zvýšením buněčné látkové výměny a tím dosahuje výborných výsledků při kosmetickém ošetření. Výsledné estetické zlepšení je dlouhodobé. Světlo laseru se od ostatních druhů světla výrazně odlišuje ve třech základních biotropních parametrech:

  • Monochromatičnost: jednobarevnost, která je nápadná čistotou barvy laserového paprsku
  • Polarizace: rovinné uspořádání světelných kmitů; vyzařované světlo kmitá pouze v jednom směru
  • Koherence: organizovanost světelných kmitů v čase. Světelné částice na ozařovaný povrch dopadají v rytmických rázech s výraznou koncentrací energie.

  Tyto tři faktory, sloučené v jednom paprsku, jsou důvodem vysoké terapeutické a kosmetické účinnosti laserového záření nízké intenzity při biostimulačním, protizánětlivém, analgetickém, bakteriocidním, viricidním, antiedematozním a vasodilatačním působení.

 • OxyGeneo+

  OxyGeneo+ - je vhodné pro všechny typy pokožky. Především pro jemné vrásky, dehydratovanou pokožku, projasnění hyperpigmentací a unavenou pokožku bez jasu.

  Patentovaná technologie přináší tři procedury v jednom ošetření. Intenzivně okysličí pokožku, exfoliaci( šetrné odstranění odumřelých kožních buněk), dodá infuzi účinných látek dle typu pleti. Jedná se neinvazivní ošetření bez nutnosti rekonvalescence.

 • Radiofrekvence

  Radiofrekvence prohřívá rovnoměrně vrstvy pokožky. Cílová tkáň je dermis, kde stimuluje kolagenová vlákna. Tyto se aktivují a zvýší produkci kolagenu.

  • účinné zpevnění a vypnutí povadlé a stárnoucí pleti
  • omlazení, vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek
  • remodelace kontur
  • vhodné pro oblasti povadlé kůže na tváři, podbradku či krku
  • bez ztráty mimiky
  • bez operace, bez skalpelu
  • bez nutnosti rekonvalescence
 • Diamantová mikrodermabraze Dream a Peel

  Nová přístrojová metoda diamantové mikrodermabraze pracuje na principu mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují ji. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk. Výrazně se zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření – v kůži nezůstávají žádná rezidua cizorodého materiálu krystalů, kůže je v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna daleko lépe reagovat na možné další ošetření, které může bezprostředně následovat.

#