Estetické výkony

Radiofrekvence, OxyGeneo+, výplně obličeje, botox, odstranění vrásek, plasma terapie, mezoterapie, nadměrné pocení

Nosným programem naší kliniky plastické chirurgie je i Estetická chirurgie, kam řadíme zejména aplikaci injekčních výplní a botulotixinu při boji proti vráskámmezoterapii pro omlazení pleti, mikrodermabrazi, lipotranfer a další.

 • Thesera Air-In

  Tato technologie je založena na principu vysokotlaké vzduchové jehly a hustého, silného ultrazvuku. Vysoký tlak vzduchu probourá bariéru pleti a zapracuje sérum do nejhlubší vrstvy pokožky. Výhody tohoto neinvazivního bezbolestného ošetření pocítí klient téměř okamžitě. Po první proceduře odchází s pozitivními viditelným výsledky. Velkou výhodou ošetření je i intenzivní okysličení pokožky na všech úrovních epidermis, dermis i hypodermis. Pleť je vláčná a upravená, ovál obličeje se formuje, vrásky se vypínají a samotný obličej září - jeho kůže je svěží a plná mládí. Dochází k obnově elastninových, kolagenových vláken a vnitřní struktury pokožky až na buněčné úrovni, pomocí patentovaných složek.

  K základním účinkům vzduchové jehly Air - in patří:

  • Vylepšení stavu pleti;
  • Výrazné redukci vrásek;
  • Zvlhčení a viditelné vypnutí kůže;
  • Vyrovnání barvy, tónu a textury kůže;
  • Prevence projevů změn souvisejících se stárnutím;
  • Lymfodrenážní účinky;
  • Zesvětlování a mizení pigmentových skvrn,
  • Boj se všemi druhy akné - bakteriálního i hormonálního původu

   Snímek_obrazovky_2022-06-26_v 13.43.03.png

 • Radiofrekvence

  Radiofrekvence prohřívá rovnoměrně vrstvy pokožky. Cílová tkáň je dermis, kde stimuluje kolagenová vlákna. Tyto se aktivují a zvýší produkci kolagenu.

  • účinné zpevnění a vypnutí povadlé a stárnoucí pleti
  • omlazení, vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek
  • remodelace kontur
  • vhodné pro oblasti povadlé kůže na tváři, podbradku či krku
  • bez ztráty mimiky
  • bez operace, bez skalpelu
  • bez nutnosti rekonvalescence
 • OxyGeneo+

  OxyGeneo+ - je vhodné pro všechny typy pokožky. Především pro jemné vrásky, dehydratovanou pokožku, projasnění hyperpigmentací a unavenou pokožku bez jasu.

  Patentovaná technologie přináší tři procedury v jednom ošetření. Intenzivně okysličí pokožku, exfoliaci( šetrné odstranění odumřelých kožních buněk), dodá infuzi účinných látek dle typu pleti. Jedná se neinvazivní ošetření bez nutnosti rekonvalescence.

 • Výplně obličeje dočasné

  SAYPHA FILLER je gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové určený ke korekci středně hlubokých až hlubokých vrásek. Aplikace se provádí injekčně do nazolabiálních rýh (rýhy od nosu k ústům), glabely (vráska mezi obočím). SAYPHA FILLER se používá také k vyplnění jizev a zvětšení objemu rtů.

  SAYPHA VOLUME je gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové určený ke korekci hlubokých vrásek a k obnovení objemu kůže. Aplikace se provádí injekčně do podpovrchové až hluboké vrstvy dermis.

  Jejím základem je vysoce čistá kyselina hyaluronová, která neobsahuje žádné živočišné příměsi. Kyselina hyaluronová je látka, která je přirozenou součástí lidského organizmu, proto ji tělo přirozenou cestou také odbourává. Díky tomu je u použití preparátu vysoce bezpečné.
  Gel je díky technologii S.M.A.R.T. homogenní. Neobsahuje partikule, což má příznivý vliv na přirozený tvar výplně a především jednoduchou aplikaci.

 • Výplně obličeje trvalé

  Na naší klinice plastické chirurgie se zabýváme rovněž výplní pomocí trvalých injekčních implantátů. Dle našeho názoru je jejich použití značně limitované a proto v indikaci trvalé výplně používáme jen vlastní tuk, provádíme lipotranferLipotranfer lze doplnit přidáním kmenových buněk a tím se značně rozšíří možnosti, zejména množství přeneseného tuku. Zeptejte se našich specialistů na možnosti lipotranferu.

 • Odstranění vrásek

  Estetická medicína nabízí jako doplňkovou terapii k většině plastických operací, zejména k operacím na obličeji typu face-liftu nebo k plastické operaci nosu, aplikaci látky na odstranění vrásek a výplňových permanentních nebo dočasných materiálů.

  Látka proti vráskám je klobásový jed, který působí na spojení v místě mezi nervem a svalem. V této neuromuskulární ploténce dochází k přenosu nervového vzruchu na sval. Tento toxin dokáže přenos nervového impulzu přerušit. Klinicky se používají tři preparáty od různých firem, všechny obsahují toxin, ale v zásadě se liší jen v rozdílné účinnosti. Toxin se aplikuje v určité koncentraci do předem zvolených svalů pomocí jehly. Např. při výrazných nosoretních rýhách, jejichž vznik je podporován tahem zvedačů rtů, můžeme před aplikací kolagenu nebo jiného výplňového materiálu v indikaci zvětšení rtů zrušit tento tah toxinem. Klasická aplikace je do „čela“ a glabely.

 • Plasma terapie

  Moderní metoda anti-aging medicíny, plazmaterapie, umožňuje omlazení pleti za použití vlastní krve. Mládí je totiž skutečně ukryté v nás, stačí ho jen získat a znova využít. Díky odběru malého množství krve a jeho zpracování se oddělí omlazující část, říká se jí krevní plazma. Krevní plazma je bohatá na růstové faktory a bílkoviny, které pokožku regenerují a startují v ní procesy omlazení. Protože se jedná o vlastní, tedy fyziologický produkt Vašeho těla, nedochází k alergiím a minimalizuje se riziko imunologických reakcí. Jsou různé metody plazma terapie. Aktuálně jsou na trhu 2 výrobci, kteří nabízí velmi kvalitní produkty a proto si je Vám dovolíme nabídnout i na naší klinice. Jedná se o výrobky firmy RegenLab a TrayLife. Jejich technologie jsou nepropracovanější a tak díky tomu více než 100 růstových faktorů začíná podporovat proces omlazení pleti okamžitě po aplikaci. Obličej se zpevňuje a projasňuje, vrásky se vyhlazují. Dojde k celkovému prozáření pleti s pocitem omlazení. Aktivovaná plazma se aplikuje ultra tenkou jehličkou metodou mezoterapie pod vrásky nebo po celé tváři. Tímto způsobem lze omladit také čelo, dekolt či hřbety rukou. Může pomoci i v procesech regenerace pokožky po různých zákrocích, při řídnutí vlasů, akné a tmavé kruhy pod očima. Vyhlazuje drobné jizvy, strie či nerovnosti kůže. Velkou výhodou plazma terapie je nejen rozumná cena, ale i rychlý a efektivní zákrok. Celé ošetření trvá jen 20 až 30 min. Navíc výsledky omlazení si dostaví již při prvním sezení, až na osm měsíců.

 • Mezoterapie

  Co si představit pod pojmem mezoterapie?

  Jedná se o šetrnou invazivní metodu, při které dochází k vpravení aktivních látek do povrchových, středních a hlubokých vrstev kůže (epidermis, dermis).

  Čím se provádí?

  Pro aplikaci se používají převážně dermarollery, což jsou válečky různých velikostí. Zásadně se však liší délkou titanových mikrojehliček, které jsou na povrchu pozlaceny z důvodu vyšší sterility. Nejjemnější 0,2mm pro domácí péči, až po 3mm, které se používají k tělovým ošetřením (např.lipolýza). Rollery s délkou jehliček 0,5mm a více jsou již určeny do rukou odborně proškoleného zdravotního personálu.

  Co aplikujeme při mezoterapii?

  Mezi nejčastěji používaná séra fa Medik8 patří White Balance Serum, určené ke korekci pigmentových skvrn. Celkově pleť rozjasní a vyživí.

  Další velmi účinné produkty pro mezaterapii jsou např.:

  • Dermaheal HSR -obsahující Kyselinu hyaluronovou (hloubková hydratace), komplex biomimetických peptidů (redukuje vrásky a jizvy po akné).
  • Dermaheal SR -napomáhá vytvářet nový kolagen, elastin a jiné kožní součásti mezibuněčných prostor. Působí preventivně proti vzniku vrásek, hydratuje a udržuje v pleti optimální rovnováhu vlhkosti.
  • Dermaheal HL -zastavuje nadměrné vypadávání vlasů, stimuluje růst nových. Aktivní látky obsažené v tomto séru revitalizují vlasové váčky a stimulují mikrocirkulaci krve (nutná pro výživu vlasových váčků). Dlouhodobě zlepšuje stav pokožky hlavy.
  • Dermaheal LL -štěpí tukové buňky a obourává celulitidu (více informací naleznete v odkazu Lipolýza)

  Jak funguje mezoterapie dermarollery?

  Mechanickým pohybem „válečku“ po povrchu pokožky vznikají četné, pravidelné mikrovstupy “transportní tunýlky“, kterými se účinné látky dopraví přímo do vnitřních struktur kůže. Tam je jich nejvíce třeba.

  Séra, které jsou při ošetření použity, se volí dle aktuálních potřeb pleti. K tomu nám slouží krátká diagnostika pokožky před každým zákrokem.

  Ihned po ošetření dochází k zahájení procesu regenerace a tím k mnohonásobně vyšší produkci kolagenu a elastinu v pokožce. Tzn.hloubkové regeneraci a restrukturalizaci.

  Jaké jsou výhody aplikace dermarollery?

  Aktivní séra se do pokožky pomocí dermarollerů dostávají mnohem šetrnější, pravidelněji a přesněji, než u injekčních forem ošetření. Velkou výhodou je rychlá, rovnoměrná aplikace v obličejových partiích i kdekoliv po těle.

  Máme se mezoterapie obávat?

  Před ošetřením není nutná žádná speciální příprava. Zákrok se provádí v místním znecitlivění, nejčastěji se k němu používáme krém Emla. Tím je obava z nepříjemných pocitů při ošetření zbytečná.

  Výsledek mezoterapie?

  KRÁSNÁ, SVĚŽÍ A REVITALIZOVANÁ POKOŽKA.

 • Nadměrné pocení

  Nadměrné pocení je nepříjemné a řadu klientů omezuje. Za nejúčinnější se považuje aplikace klobásového jedu. 

  Po škrobovém testu, který úkáže kde se nachází potní žlázy, se aplikuje toxin k jednotlivým žlázám. Tím se docílí stop pocení na cca 6-12 měsíců. Procedura se dá samozřejmě opakovat.

 • Výplňové materiály

  Estetická medicína nabízí jako doplňkovou terapii k většině plastických operací, zejména k operacím na obličeji typu face-liftu nebo k plastické operaci nosuaplikaci botulotoxinu a výplňových permanentních nebo dočasných materiálů.

  Injekční implantáty zažívaly na konci minulého století svůj boom. Jejich použití se indikovalo od zvětšení rtů až po zvětšení prsů. Zpočátku se spíše používaly trvalé implantáty typu silikonu. Od nich je v poslední době ústup a 90% implantací je pomocí dočasných preparátů. Ty se rozdělují podle typu účinné látky na skupinu kolagenů (např. Zyderm ), sloučeniny kyseliny hyaluronové (např. Restylane , Juvederm ) , hydroxyapatity (např. Radiesse ) a sloučeniny polylaktidu (např. Sculptra). Každá skupina má svoje vlastnosti, pro kterou je používána. Cena aplikace výplňových preparátů se pohybuje dle množství potřebného k výkonu. Za zvětšení rtů zaplatíte cca 5 000 Kč.

#